اخبار

بازار بورس ۲۲ مهر / بازار در آخرین دقایق مثبت شد

بازار بورس ۲۲ مهر در حالی به معاملات خود پایان داد که علی رغم روند نزولی که از ابتدای معاملات آغاز شده بود، شاخص کل در دقایق آخر مثبت شد. طبق پیش‌بینی کارشناسان احتمالا این افزایش دقیقه نودی، در معاملات فردا ادامه پیدا کند.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری تجارت نیوز، معاملات امروز بازار بورس از ابتدای شروع معاملات روندی منفی را در پیش گرفته بود اما در آخرین دقایق کار بورس، شاهد رشد شاخص بازار سهام بودیم و طبق پیش‌بینی کارشناسان این افزایش دقیقه نودی، در معاملات فردا ادامه پیدا خواهد کرد.

شاخص کل بازار بورس ۲۲ مهر در نهایت با ۱۳۲ واحد افزایش روی عدد یک میلیون و ۵۷۹ هزار و ۶۳۹ ایستاد. به عبارتی امروز شاخص کل کمتر از ۰.۰۱ درصد مثبت شد. شاخص هم‌وزن بورس اما امروز منفی ماند و به ۴۱۴ هزار و ۳۹۶ واحد رسید. این میزان نسبت به روز گذشته دو هزار و ۴۱ واحد معادل ۰.۴۹ درصد افت را نشان می‌دهد. ارزش معاملات بازار بورس ۲۲ مهر نیز نسبت به روز گذشته‌ی خود در حدود شش هزار میلیارد تومان کاهش داشت و به ۱۰.۹ هزار میلیارد تومان رسید.

شپنا، تاپیکو و اخابر صاحب بیش‌ترین تأثیر مثبت روی شاخص کل بودند. دو نماد کگل و حکشتی نیز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند.

منبع
تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا