اطلاعیه های کدال

آخرین وضعیت افزایش سرمایه وپاسار، غکورش، وکغدیر و شبندر اعلام شد

آخرین وضعیت افزایش سرمایه جدید نمادهای بورسی و فرابورسی وپاسار، غکورش، وکغدیر و شبندر در سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش توان تحلیل، براساس اطلاعات مندرج در سامانه کدال، آخرین وضعیت افزایش سرمایه بانک پاسارگاد با نماد وپاسار، شرکت صنعت غذایی کورش با نماد غکورش، شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر با نماد وکغدیر و شرکت پالایش نفت بندرعباس با نماد شبندر در سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

صدور مجوز افزایش سرمایه بانک پاسارگاد

مجوز افزایش سرمایه ۱۸.۳۱ درصدی بانک پاسارگاد با نماد وپاسار توسط سازمان بورس صادر شد.

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه ۱۳۸۴)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت بانک پاسارگاد (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نشده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع است.

سرمایه فعلی۲۷۲,۹۶۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تعداد سهام قابل انتشار۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سهم
ارزش اسمی هر سهم۱,۰۰۰ ریال
مبلغ افزایش سرمایه۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
منبع تامین افزایش سرمایه۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل آورده نقدی سهامداران
موضوع افزایش سرمایهافزايش سقف اعطای تسهيلات، بهبود نسبت‌های بانکی و توسعه خدمات

تایید افزایش سرمایه صنعت غذایی کورش

افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی شرکت صنعت غذایی کورش با نماد غکورش توسط هیئت مدیره تایید و به مجمع عمومی فوق‌العاده ارجاع شد.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب۱۳۹۵/۰۷/۱۷هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۱۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج وجه نقدبه منظور تامین سرمایه در گردش که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه

تایید افزایش سرمایه توسعه صنایع و معادن غدیر توسط حسابرس

افزایش سرمایه ۱۱۶.۲۱۶ درصدی شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر با نماد وکغدیر به تایید حسابرس و بازرس قانونی رسید.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (مؤسسه حسابرسی موسسه حسابرسی رازدار ) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ هیئت مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ ۱۸,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۴۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته به منظور جبران مخارج انجام شده بابت مشارکت در افزایش شرکت‌های سرمایه‌پذیر- مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه‌پذیر- تامین مخارج سرمایه‌ای مورد نیاز جهت اجرای طرح فولادسازی شرکت فولاد غدیر نی‌ریز ارائه می‌شود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه

تایید افزایش سرمایه پالایش نفت بندرعباس توسط حسابرس

افزایش سرمایه ۴۱.۴۳ درصدی شرکت پالایش نفت بندرعباس با نماد شبندر به تایید حسابرس و بازرس قانونی رسید.

 با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (مؤسسه حسابرسی موسسه حسابرسی تدوین و همکاران ) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ هیئت مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ ۱۳۴,۳۴۱,۹۲۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته، اندوخته طرح و توسعه به منظور استفاده از مفاد ماده ۱۴ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی مصوبه ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی و نیز آیین‌نامه اجرایی مصوبه ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ هیئت محترم وزیران و اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج نقدینگی ارائه می‌شود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا