اطلاعیه های کدال

افزایش سرمایه ۶۳ درصدی کالا به تایید حسابرس رسید

افزایش سرمایه جدید ۶۳.۸۵ درصدی شرکت بورس کالای ایران با نماد کالا به منظور تعیین حداقل سرمایه مطلوب بورس‌ها طی سال ۱۴۰۲ به تایید حسابرس رسید.

به گزارش توان تحلیل، براساس اطلاعات مندرج در سامانه کدال، افزایش سرمایه جدید ۶۳.۸۵ درصدی شرکت بورس کالای ایران با نماد کالا (بورس کالای ایران) از محل سود انباشته و سایر اندوخته‌ها به منظور تعیین حداقل سرمایه مطلوب بورس‌ها طی سال ۱۴۰۲ به تایید حسابرس رسید.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت آزموده کاران ) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ هیئت مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ ۸,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته و سایر اندوخته ها به منظور الزام شرکت در اجرای مصوبه چهارصد و نهمین صورت‌جلسه هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار مورخ ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ در خصوص «تعیین حداقل سرمایه مطلوب بورس‌ها» ارائه می‌شود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

اطلاعیه افزایش سرمایه بورس کالای ایران

افزایش سرمایه کالا
اطلاعیه افزایش سرمایه بورس کالاي ایران
برای مشاهده در سایز بزرگ‌تر، بر روی عکس کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا