اخبار

۴ نماد بورسی تأییدیه افزایش سرمایه گرفتند

مطابق اطلاعیه‌های منتشر شده در سامانه کدال، نمادهای شکلر، قرن، فاذر و فجر موفق به کسب تأییدیه افزایش سرمایه از سوی هیئت‌مدیره و حسابرس شرکت شدند.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد، بنا بر اطلاعیه‌های منتشر شده در سامانه کدال شرکت‌های فولاد امیرکبیر کاشان با نماد فجر، نیروکلر با نماد شکلر، پدیده شیمی قرن با نماد قرن و صنایع آذرآب با نماد فاذر توانسته‌اند تأییدیه افزایش سرمایه از سوی هیئت‌مدیره و حسابرس شرکت را اخد کنند.

تأییدیه افزایش سرمایه برای نماد فجر

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با نماد فجر طی انتشار اطلاعیه‌ای در سامانه‌ی کدال، خبر از اخذ تأییدیه افزایش سرمایه داد. در این اطلاعیه اعلام شده است که با توجه به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار مصوب ۱۷/ ۰۷/ ۱۳۹۵، افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۸۵۸ میلیارد ریال به مبلغ دو هزار و ۴۵۸ میلیارد ریال از محل سود انباشته به منظور حفظ و تقویت سرمایه در گردش موردنیاز شرکت در تاریخ ۳۰/ ۰۹/ ۱۳۹۹ به تصویب هیئت‌مدیره رسیده است.

افزایش سرمایه برای نماد شکلر

شرکت نیروکلر با نماد شکلر نیز در اطلاعیه‌ای در کدال اعلام کرد که افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال به یک هزار میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اجرای پروژه و اصلاح ساختار مالی در تاریخ ۲۹/ ۰۹/ ۱۳۹۹ به تصویب هیئت‌مدیره رسیده و برای اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

افزایش سرمایه برای نماد قرن

شرکت پدیده شیمی قرن با نماد قرن در اطلاعیه‌ای در کدال اعلام کرد که افزایش سرمایه شرکت از مبلغ یک‌هزار میلیارد ریال به دو هزار میلیارد از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اصلاح ساختار مالی خواهد بود که در تاریخ ۱۷/ ۰۹/ ۱۳۹۹ به تصویب هیئت‌مدیره رسیده و برای اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

افزایش سرمایه برای نماد فاذر

شرکت صنایع آذرآب با نماد فاذر نیز در اطلاعیه‌ای مندرج در سامانه کدال خبر از احذ تأییدیه افزایش سرمایه خود داد. این شرکت اعلام کرد که حسابرس و بازرس قانونی شرکت با افزایش سرمایه شرکت از مبلغ یک هزار میلیارد ریال به ۲۰ هزار و ۱۱۵ میلیارد ریال موافقت کرده است. این افزایش سرمایه در تاریخ ۲۵/ ۰۸/ ۱۳۹۹ به تایید هیئت‌مدیره شرکت رسیده است. این افزایش سرمایه از محل سود انباشته، و مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به منظور اصلاح ساختار مالی خواهد بود.

طبق این گزارش، افزایش سرمایه‌های مذکور جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است. اظهار نظر بازرس قانونی نسبت به این گزارش‌ها متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد. لازم به یادآوری است که انجام افزایش سرمایه‌های ذکر شده، در گرو موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین تصویب در مجمع عمومی فوق‌العاده است.

منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا