اخبار

رایتل پاییز در فرابورس عرضه اولیه می‌شود

مدیرعامل رایتل با ارائه گزارش عملکرد سال مالی گذشته این شرکت ابراز امیدواری کرد که سهام این شرکت در پاییز سال جاری در فرابورس پذیرش و عرضه اولیه شود.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، یاسر رضاخواه، مدیرعامل شرکت رایتل در مجمع سالانه این شرکت ضمن ارائه گزارش مالی درخصوص جایگاه شرکت رایتل در بازار گفت، افق اصلی مدیران رایتل پاسخگویی به نیاز داخلی سازمان تامین اجتماعی و ارتقاء کاربری‌های فناوری ارتباطات و اطلاعات در این سازمان و سپس بازار گسترده این فناوری در داخل و خارج است.

وی با ابراز امیدواری از پذیرش سهام رایتل و عرضه اولیه آن در فرابورس در پاییز سال جاری افزود، برای اولین بار، سود خالص در رایتل محقق شد و پس از ۸ سال از آغاز فعالیت، زیان ۵۷۰ میلیارد تومانی این شرکت به سود ۱۱۳ میلیارد تومانی در سال مالی ۹۸ تبدیل شد.

بنابراین گزارش، گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت خدمات ارتباطی رایتل ارائه شد و نظر این سازمان با اشاره به صورت‌های مالی، عملکرد مالی و جریان‌های نقدی آن را برای سال مالی منتهی به اسفند ۹۸ از تمام جنبه‌های با اهمیت، طبق استانداردهای حسابداری به نحو مطلوب اعلام شد.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا