اخبار

۱۱ شرکت بورسی دیگر پیش‌بینی EPS خود را منتشر کردند

۱۱ شرکت بورسی دیگر به دنبال برقراری مجدد رویه‌ی انتشار EPS اقدام به انتشار گزارش درآمد پیش‌بینی سود به ازاء هر سهم خود کردند. پیش از این مقرر شده بود تا ۲۰ بهمن ماه، تمام شرکت‌ها، EPS حسابرسی شده‌ی خود را منتشر کنند.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از کانال بورس فوری، پس از اعلام برقراری مجدد رویه‌ی انتشار EPS شرکت‌های بورسی شاهد هستیم که بسیاری از شرکت‌های فعال در بازار سرمایه این روزها اقدام به انتشار این گزارش کرده‌اند و یا در حال تهیه آن هستند. در همین راستا، طبق آخرین اطلاعات واصله نمادهای معاملاتی دقاضی، شرانل، شفن، کخاک، فباهنر، دتوزیع، دلر، کلوند، کسعدی، شغدیر و کفرا پیش‌بینی سود به ازاء هر سهم خود را به تازگی منتشر کرده‌اند.

طبق این گزارش، پیش‌بینی سود به ازای هر سهم تا پایان سال مالی جاری برای نماد دقاضی ۵۹۳.۹ تومان، برای نماد شرانل ۵۵۸.۸ تومان، برای نماد شفن ۷۲۵۵.۴ تومان، برای نماد کخاک ۲۳۹.۸ تومان، برای نماد فباهنر ۵۸۰ تومان، برای نماد دتوزیع ۱۴۱ تومان، برای نماد دلر ۳۰۵ تومان، برای نماد کلوند ۱۹۵.۹ تومان، برای نماد کسعدی ۱۱۹.۵، برای نماد شغدیر ۷۴۲.۴ تومان است. همچنین EPS شرکت بورسی فراورده‌های‌ نسوزايران با نماد کفرا ۱۶۰.۵ تومان اعلام شده است.

منبع
بورس فوری

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا