اخبار

گزارش عملکرد یک ماهه وساپا و ۴ نماد دیگر منتشر شد

گزارش عملکرد یک ماهه وساپا و گزارش وضعیت چهار نماد کوچک خزامیا، سفار، دسبحان و سصفها به تازگی در سامانه کدال به انتشار رسیده است.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری تجارت نیوز، پنج نماد کوچک بازار بورس شامل وساپا، خزامیا، سفار، دسبحان و سصفها به تازگی گزارش عملکرد خود را در سامانه کدال منتشر کرده‌اند.

گزارش عملکرد وساپا

گروه سرمایه گذاری سایپا که با نماد وساپا در بازار سهام فعال است، به تازگی اقدام به انتشار گزارش یک ماهه عملکرد خود در سامانه کدال کرده است. طبق این گزارش، مجموع سرمایه‌گذاری‌های وساپا حدود یک میلیارد تومان است.

پرتفوی نماد وساپا
پرتفوی نماد وساپا

گزارش عملکرد خزامیا

طبق گزارش عملکرد و فعالیت نماد خزامیا، این نماد از ابتدای سال مالی تا ۳۰ بهمن ۹۹ فروشی ۳۰۰۰ میلیاردی داشته است. همچنین خزامیا در دوره یک ماهه، فروش ۶۰۰ میلیون تومانی داشته است.

گزارش عملکرد خزامیا
گزارش عملکرد خزامیا

گزارش عملکرد سفار

بر اساس گزارش عملکرد اعلام شده از نماد سفار، این نماد بورسی در طی دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ۹۹ فروشی یک میلیونی داشته است. همچنین میزان فروش سفار در دوره یک‌ساله ۱۳۰ میلیارد تومان بود.

گزارش عملکرد سفار
گزارش عملکرد سفار

گزارش عملکرد دسبحان

طبق گزارش عملکرد شرکت سبحان دارو که با نماد دسبحان در بازار سهام فعال است، میزان فروش دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ۹۹ این نماد، ۶۱ میلیارد تومان بوده است. میزان فروش این شرکت از ابتدای سال مالی نیز ۴۸۰ میلیارد تومان بوده است.

گزارش عملکرد دسبحان
گزارش عملکرد دسبحان

گزارش عملکرد سصفها

شرکت سیمان اصفهان با نماد سصفها طی گزارش عملکرد خود از فروش ۲۳۵ میلیاردی منتهی به ۳۰ بهمن ۹۹، خبر داد. این مبلغ نسبت به پایان دی ماه ۹۹ رشدی ۲۵ میلیارد تومانی را نشان می‌دهد.

گزارش عملکرد سصفها
گزارش عملکرد سصفها

منبع
تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا