اخبار

دوره معاملاتی قرارداد اختیار معامله وسپهر سررسید خرداد و شهریور ۱۴۰۲ از ۸ خرداد آغاز می‌شود

دوره معاملاتی قرارداد اختیار معامله شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات با نماد وسپهر برای سررسید خرداد و شهریور ۱۴۰۲ از ۸ خرداد در بازار ابزارهای مشتقه فرابورس آغاز می‌شود.

به گزارش توان تحلیل، براساس اعلام فرابورس ایران، دوره معاملاتی قرارداد اختیار معامله شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات با نماد وسپهر برای سررسید خرداد و شهریور ۱۴۰۲ از ۸ خرداد در بازار ابزارهای مشتقه فرابورس آغاز می‌شود. دوره معاملاتی برای سررسید خرداد تا ۲۱ خرداد ماه ادامه دارد. دوره معاملاتی سررسید شهریور نیز ۲۱ شهریور ماه ادامه دارد.

نماد معاملاتی اختیار خرید سررسید خرداد ماه ضوسپهر ۶۱۵ تا ضوسپهر ۶۲۳ هستند. نماد معاملاتی اختیار فروش خرداد نیز طوسپهر ۶۱۵ تا طوسپهر ۶۲۳ است. نماد معاملاتی اختیار خرید سررسید شهریور ماه نیز ضوسپهر ۶۱۵ تا ضوسپهر ۶۲۳ است. نماد معاملاتی اختیار فروش این سررسید نیز شامل طوسپهر ۶۱۵ تا طوسپهر ۶۲۳ می‌شود.

سقف تعداد موقعیت‌های باز و هم‌جهت برای بازار و کارگزاران بدون محدودیت است اما برای مشتریان حقیقی و حقوقی هر کدام ۱۰ هزار است.

معاملات مربوط به این قرارداد تنها به صورت برخط بوده و صرفا از طریق کارگزارانی که مجوز معاملات برخط در این بازار را دارا باشند، قابل انجام خواهد بود.

اختیار معامله وسپهر سررسید خرداد ۱۴۰۲
اطلاعیه دوره معاملاتی قرارداد اختیار خرید و فروش وسپهر
برای مشاهده در سایز بزرگ‌تر، بر روی عکس کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا