اخبار

مجلس و قوه‌ی قضاییه به خاطیان بورس رسیدگی می‌کنند

نایب رئیس اول مجلس با اشاره به سرمایه‌های مردم که در بورس دچار زیان شدید شده است، از رسیدگی به خاطیان بورس توسط مجلس و دادستان تهران خبر داد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس اول مجلس در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (هفتم آبان) مجلس با اشاره به وضعیت بورس و لزوم رسیدگی به خاطیان بورس، گفت: شرایط موجود در شأن ملت بزرگ ایران نیست و باید کاری کرد. خوشحالیم دولت اعلام کرده از نظرات و مصوبات سایر قوا استقبال می‌کند و امیدواریم در عمل محقق شود.

وی اضافه کرد: به مسئولان نسبت به وضعیت بورس تذکر می‌دهم. چرا که مردم با اعتماد به سخنان دولت‌مردان، سرمایه‌های اندک را به بورس آورده‌اند اما امروز دچار ضرر و زیان شده‌اند. لازم است مسئولان هر چه زودتر به این بحث سر و سامان دهند و با خاطیان که متأسفانه تعداد زیادی هستند، برخورد لازم شود.

قاضی زاده هاشمی همچنین گفت: از ورود قوه قضائیه و دستوری که رئیس قوه قضائیه در این زمینه داد، استقبال می‌کنیم. قرار بر این شد که دادستان تهران مأمور رسیدگی به این موضوع شود. امید می‌رود ورود دستگاه قضا باعث شود تا برخی از اختلالاتی که در بورس بوجود آمده، برطرف شود.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا