اخبار

شرکت سرمایه‌گذاری تهران و البرز تفکیک شد

بنا بر اطلاعیه‌ی روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت استان تهران و البرز تفکیک شد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری اقتصاد آنلاین، جدایی شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت استان تهران و البرز اجرایی شد. در همین راستا روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار برای شفاف‌سازی این موضوع، اطلاعیه را صادر و منتشر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

در پی انتشار گزارشی مبنی بر فروش دارایی‌های شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان تهران، به اطلاع می‌رساند روز دوشنبه مورخ ۲۳ فروردین‌ماه جاری، دارایی‌های دو شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت مربوط به استان‌های تهران و البرز از هم جدا شد. علت این اقدام آن است که استان البرز پس از ایجاد شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت استان تهران در تقسیمات کشوری ایجاد شد و اینک که در آستانه انتخابات اعضای هیات مدیره این شرکت‌ها قرار داریم، به لحاظ قانونی ضرورت داشت دارایی‌های این دو شرکت از هم تفکیک شود. از این رو، اقدام مزبور در قالب معاملات داخلی (فروش دارایی از سرمایه‌گذاری سهام عدالت تهران به البرز) محقق شد. بدیهی است این اقدام هیچ گونه تاثیری در میزان سهام عدالت هم‌میهنان سهامدار در این شرکت‌ها ایجاد نکرده است.

اطلاعیه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار

منبع
اقتصاد آنلاین

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا