اخبار

ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت وجود ندارد | دارندگان سهام عدالت برای دریافت سود به هیچ سایتی مراجعه نکنند

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت با اشاره به اینکه هیچ ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت وجود ندارد، اعلام کرد برای واریز سود سهام عدالت، هیچ ثبت‌نامی نباید توسط دارندگان سهام عدالت صورت بگیرد و این افراد به هیچ سایتی مراجعه نکنند.

به گزارش توان تحلیل، به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مهدی حاجی‌وند، مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت در خصوص تخصیص سهام عدالت به جاماندگان، گفت: هم اکنون هیچ‌گونه ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت وجود ندارد.

توضیحات مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت

حاجی‌وند اظهار کرد: تاکنون فقط صحبت‌هایی برای تخصیص سهام عدالت به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که سهام عدالت ندارند، صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: این افراد نباید اقدامی انجام دهند و در مواقع نیاز اطلاعات افراد از کمیته امداد و سازمان بهزیستی گرفته و به سازمان خصوصی‌سازی منتقل می‌شود؛ بنابراین هیچکس به هیچ جایی مراجعه و مبلغی پرداخت نکند.

برای دریافت سود سهام عدالت به هیچ سایتی مراجعه نکنید

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت در پاسخ به این پرسش که آیا دارندگان سهام عدالت برای دریافت سود خود باید مبلغی پرداخت کنند؟ گفت: برای واریز سود سهام عدالت، هیچ ثبت‌نامی نباید توسط دارندگان سهام عدالت صورت بگیرد و این افراد به هیچ سایتی مراجعه نکنند.

حاجی‌وند بیان کرد: کسانی که طی سالیان گذشته، سود سهام عدالت دریافت کردند، امسال هم به همان شماره شبا بانکی که معرفی کردند، سود واریز خواهد شد؛ بنابراین اگر پیامکی دریافت کردند، مبنی بر ثبت‌نام جهت دریافت سود سهام عدلت، کلاهبرداری است و روی هیچ لینکی کلیک نکنند، ​ ممکن است اطلاعاتشان توسط کلاهبرداران هک شود.

وی ادامه داد: افراد می‌توانند، اخبار رسمی سهام عدالت را از مبادی رسمی خبرگزاری‌ها، سایت شرکت سپرده‌گذاری و سهام عدالت به آدر www.sahamedalat.ir پیگیری کنند.

منبع
صداوسیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا