اخبار

پیش‌بینی بورس هفته دوم آذر / شاخص کل مثبت می‌ماند؟

با توجه به متعادل شدن بازار بورس در هفته‌‌ای که گذشت و بهبود روند عرضه و تقاضا آیا بازار بورس هفته دوم آذر نیز همین روند را خواهد داشت؟

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری تجارت ‌نیوز، هفته‌ی گذشته شاهد معاملات مثبتی در بازار بودیم و با در نظر گرفتن وضعیت کلی بازار، می‌توان گفت هفته‌ی مثبتی را پشت سر گذاشتیم. با این وجود روند مثبت شاخص کل بورس هفته‌ی گذشته در مقاطعی تحت تأثیر معاملات منفی شستا ریزش کرد و منفی شد. آیا در هفته‌ی پیش رو نیز بورس توسط معاملات منفی نمادهای بزرگی همچون شستا منفی خواهد شد یا روند مثبت خود را ادامه خواهد داد؟

حمید اسدی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با بورس هفته دوم آذر این گونه پیش‌بینی می‌کند: به نظر می‌رسد روند شاخص کل بازار سهام هفته بعد نوسانی با گرایش مثبت باشد. به نظر می‌رسد که بورس روند مطلوبی داشته باشد و شرایط شاخص هم‌وزن بسیار بهتر از شاخص کل باشد.

اسدی در پایان اضافه کرد: بازار سهام منتظر یک اصلاح دیگر است و به نظر می‌رسد فعلا شاخص در همین محدوده‌ها نوسان داشته باشد.

این تحلیل‌ در شرایطی انجام می‌شود که گروه دیگری از کارشناسان انتظار داشتند در ادامه‌ی حمایت‌های جدید مسئولان از بورس، شاخص کل بازار سهام رشد بیشتری را تجربه کند.

منبع
تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا