اخبار

پیش‌بینی بورس هفته آخر بهمن / روند صعودی بازار ادامه خواهد داشت

در پیش‌بینی بورس هفته آخر بهمن بررسی خواهیم کرد که آیا بازار سهام می‌تواند روند مثبت هفته‌ای که گذشت را ادامه دهد؟

به گزارش اخبار بورس، به نقل پایگاه خبری تجارت‌نیوز، طی هفته‌ای که گذشت بازار سهام توانست عملکرد مثبتی از خود نشان دهد و شاخص کل بازار سهام توانست از زیر کانال یک میلیون و ۱۵۰ هزار واحدی درآید و دوباره به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی برسد. در پیش‌بینی بورس هفته آخر بهمن بررسی خواهیم کرد که آیا بازار سهام می‌تواند روند مثبت هفته‌ای که گذشت را ادامه دهد؟

در همین رابطه سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار بورس روند کلی بورس هفته آخر بهمن را اینگونه پیش‌بینی کرد: در نقطه فعلی بازار سهام خبر محدودیت دامنه نوسان منفی فشار فروش را کم کرده است و احتمالا کاهش فشار فروش در جریان معاملات هفته آینده ادامه دارد.

نصیرزاده پیرامون متغییرهای اساسی بازار سرمایه نیز گفت: در شرایط فعلی به دلیل اینکه هیچ سیگنالی مبنی بر مذاکره دریافت نشده است و احتمالا کاهش قیمت ارز را شاهد نخواهیم بود و این خبر برای بورس خوب است. از طرفی قیمت‌های جهانی نیز به ثبات رسیده‌اند و شرایط خوبی دارند. با این شرایط احتمالا روند صعودی بازار سهام در هفته بعدی ادامه دارد.

این کارشناس بازار سهام در پایان نیز گفت: لایحه بودجه باید تعیین تکلیف شود و باید ببینیم در بودجه جدید قیمت انرژی و هزینه‌های صنایع چقدر زیاد می‌شود. اعتماد به بازار سرمایه از بین رفته است و ابهامات باید رفع شود و بازار سهام کمی به ثبات برسد تا اعتماد به بازار سهام بازگردد.

منبع
تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا