تحلیلتحلیل صنعت

بررسی گزارش ماهانه شرکت های صنعت غذایی در اسفند ۱۴۰۱ | عملکرد مناسب صنعت غذایی با رشد ۱۰۷ درصدی

بررسی گزارش ماهانه شرکت های صنعت غذایی در اسفند ۱۴۰۱ نشان می‌دهد که نماد غبشهر با ۲۷۵ درصد بهترین عملکرد و غگز با ۹- درصد ضعیف‌ترین عملکرد را در این گروه داشته‌اند.

به گزارش توان تحلیل، با بررسی گزارش ماهانه شرکت های صنعت غذایی در اسفند ۱۴۰۱، شرکت صنعتی بهشهر با نماد غبشهر با ۲۷۵ درصد، مجتمع تولیدی نیلی صنعت کرمان با نماد غنیلی با ۲۷۳ درصد، شرکت ویتانا با نماد غویتا با ۲۴۱ درصد و شرکت مارگارین با نماد غمارگ با ۲۳۹ درصد بهترین عملکرد را میان صنعت غذایی داشته‌اند.

از سوی دیگر، شرکت‌های کشت و صنعت پیاذر با نماد غاذر و گز سکه با نماد غگز به ترتیب با ۳- درصد و ۹- درصد ضعیف‌ترین عملکرد را میان شرکت‌های غذایی داشتند.

بررسی گزارش ماهانه شرکت های صنعت غذایی در اسفند ۱۴۰۱
گزارش عملکرد ماهانه صنعت غذا
برای مشاهده در سایز بزرگ‌تر، بر روی عکس کلیک کنید.

در این بررسی عملکرد ماهانه شرکت ها در آخرین ماه گزارش نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ مقایسه شده‌اند. جهت بررسی بیشتر، نسبت‌های مهم P/E، P/S و نسبت حاشیه سود ناخالص نیز ارائه شده است.

گفتنی است که شرکت‌های صنعت غذایی کورش با نماد غکورش، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان با نماد غشهداب، نوش پونه مشهد با نماد غپونه و بیسکوییت گرجی با نماد غگرجی هنوز گزارش عملکرد اسفند ماه را ارائه نکرده‌اند.

 لازم به ذکر است که تنوع محصولات در گروه شرکت‌های غذایی زیاد است؛ از انواع نوشیدنی گرفته تا رب و روغن و لبنیات و سایر مواد غذایی. اما در مجموع با میانگین رشد ۱۰۷ درصد عملکرد مناسبی را نشان داده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا