اخبار

حذف درخواست فروش سهام عدالت احتمالا از هفته‌ی آینده اجرایی می‌شود

مدیر فنی سهام عدالت اعلام کرد که حذف درخواست فروش سهام عدالت در حال پیگیری جدی است و احتمال داد از هفته‌ی آینده اجرایی می‌شود.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری تجارت نیوز، محمود حسنلو، مدیر فنی سهام عدالت در خصوص زمان اجرایی شدن این طرح گفت: موضوع امکان حذف درخواست فروش سهام عدالت به صورت جدی در حال پیگیری است و احتمالا طبق قولی که داده‌ایم از اوایل هفته آینده سهامداران می‌توانند درخواست فروش سهامشان را حذف کنند.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که هر سهامداری که درخواست لغو سفارش را زد، هر تعداد سهامی که فروخته شده که هیچ اما درخواست فروش مابقی سهامی که فروخته نشده حذف شود.

پیش‌تر حسین فهیمی، سخنگوی آزادسازی سهام عدالت خبر از پیگیری‌های جدی این طرح داده بود و اشاره کرده بود که تلاش‌ می‌شود کارگزاری و سیستم‌های مستقر در شرکت سپرده‌گذاری این امکان را برای سهامداران فراهم کنند.

طبق گفته‌های پیشین حسین فهیمی، این امکان زمانی برای سهام‌دار مهیا می‌شود که کارگزار، سفارش فروش را به سیستم ارسال نکرده باشد؛ در غیر این‌صورت حذف آن نیازمند طی شدن مراحلی است که زیرساخت‌های آن در حال تکمیل و آماده‌سازی است تا حتی اگر سفارش فروش به سامانه ارسال شده باشد بتوان آن را حذف کرد.

منبع
تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا