اخبار

از پذیرش‌های جدید در بورس چه خبر؟

طبق آخرین گزارش‌ از پذیرش‌های جدید در بورس، هشت شرکت به تازگی فرایند پذیرش را پشت سر گذاشته‌اند و سه شرکت نیز در نوبت عرضه قرار دارند.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری ایسنا، پذیرش های جدید بورس شامل هشت شرکت می‌شود. شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران در حوزه مواد و محصولات دارویی، صنایع فروآلیاژ ایران ‌در حوزه ریخته‌گری آهن و فولاد، پالایش قطران زغال سنگ، شرکت شیمیایی رازی، شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزار نگین، شرکت سرمایه‌گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی، شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی به تازگی فرایند پذیرش را پشت سر گذاشته‌اند. همچنین استارتاپ تپسی نیز در بورس پذیرش مشروط شده است.

شرکت‌های فوق حداکثر یک سال و پنج ماه تا عرضه اولیه فرصت دارند که این مدت شامل شش ماه زمان تا درج شرکت و شش ماه فرصت تا عرضه اولیه می‌شود. فرصت درج شرکت‌ها تا سه ماه قابل تمدید است و فرصت عرضه اولیه تا دو ماه خواهد بود.

همچنین شرکت‌هایی که اکنون در نوبت عرضه قرار دارند شامل مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن، چوب خزر کاسپین و سپیدار سیستم می‌شود. تاریخ دقیق عرضه‌ی این شرکت‌ها در بورس پس از تکمیل و انتشار گزارش شش ماهه حسابرسی شده و ارائه‌ی امیدنامه، تعیین و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا