اخبار

واریز سود سهام عدالت بخشی از سهامداران به ۳ ماه اول سال آینده موکول شد

بنا بر اعلام رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس، زمان واریز سود سهام عدالت بخشی از سهامداران به ۳ ماه اول سال آینده موکول شد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری تجارت نیوز، مهدی سعادتی، رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس در تازه‌ترین اظهارات پیرامون زمان واریز سود سهام عدالت گفت: تمام تلاش ما بر این است که حق سهامداران که واریز سود سهامشان است، حتما انجام شود. اما منابع کافی نداریم که سود سهام همه‌ سهامداران را واریز کنیم، برای برخی از سهامداران قبل از پایان سال واریز می‌شود و برخی دیگر بعد از عید سودشان را دریافت می‌کنند.

بنا بر اظهارات رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس، از جمله دلایل تعویق واریز سود برخی از سهامداران، نبود توان واریز و همچنین نقص اطلاعات سهامداران است. در همین راستا، سعادتی گفت: قرار بود سود سهام عدالت تا پایان سال واریز شود که به علت درگیری مجلس با بودجه، مقرر کردیم تا سه ماه ابتدایی سال آینده سود به حساب سهامداران عدالت واریز شود.

پیش از این، محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، گفته بود: سود سهام عدالت افرادی که مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، به حساب آن‌ها واریز می‌‌شود، سود سال ۹۸ سهام عدالت افرادی هم که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند، توسط شرکت سمات واریز می‌شود.

منبع
تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا