اخبار

دولت در حال بررسی واگذاری ۲ درصد از سهام شستا به بازنشستگان

وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت، پیشنهاد واگذاری دو درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی را به دولت مطرح کردیم و کمیسیون حقوقی دولت در حال بررسی آن است.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین اخبار از اعطای دو درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی، اظهار کرد: پیشنهاد واگذاری دو درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی را با دولت مطرح کردیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه موضوع اعطای دو درصد از سهام شستا به بازنشستگان توسط رئیس جمهور به کمیسیون حقوقی دولت ارجاع داده شد، گفت: قرار شد در کمیسیون حقوقی دولت بررسی‌های لازم انجام شود.

شریعتمداری تصریح کرد: با توجه به اینکه بیمه‌گذاران مجموعه تامین اجتماعی تعداد زیادی از افراد هستند و برای اینکه اعطای این ۲ درصد سهام به بازنشستگان مشکل حقوقی نداشته باشد، کمیسیون حقوقی دولت این موضوع را باید بررسی کند.

وی با اشاره به اینکه هنوز کمیسیون حقوقی نتیجه قطعی را اعلام نکرده است، ادامه داد: برای اجرای این واگذاری در انتظار جواب کمیسیون حقوقی دولت هستیم.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در مرحله اول پاسخ مثبتی از طرف کمیسیون حقوقی دریافت نکرده ایم، خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا آن‌ها متقاعد کنیم و این دو درصد از سهام شستا به بازنشستگان واگذار شود.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا