اخبار

بازرسی کل کشور به مشکلات بورس ورود کرده اما جزییات آن را ارائه نمی‌کند

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ورود این سازمان به پرونده وضعیت بورس خبر داد و تاکید کرد، بازرسی کل کشور به پرونده بورس وارد شده و تعدادی گزارش هشداری در مورد وضعیت بورس نیز به مسئولان عالی ارائه کرده اما به دلیل حساسیت این مساله جزییات آن بیان نمی‌شود.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسن درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، در مورد ورود سازمان بازرسی کل کشور به مسائل و مشکلات بازار بورس اظهار کرد: سازمان بازرسی کل کشور به پرونده بورس وارد شده‌ است اما به دلیل حساسیتی که خصوص بورس وجود دارد، از اطلاع‌رسانی آن معذور هستیم. لازم به ذکر است که در این زمینه چند گزارش هشداری به مسئولان عالی کشور ارائه شده است.

حجت الاسلام درویشیان با اشاره به اینکه در سازمان بازرسی کل کشور، مسائل بازار بورس بررسی‌های کارشناسی شده است، خاطرنشان کرد: علل مشکلاتی که از مرداد ماه سال گذشته در رابطه با بورس داشتیم را به مسئولان اعلام کرده‌ایم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با تاکید بر اینکه همچنان بررسی‌ها در این حوزه در حال پیگیری است، ادامه داد: از ارائه جزئیات روند بررسی پرونده به دلیل حساسیت بازار بورس معذوریم.

منبع
مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا