اخبار

شرکت گلستان وارد بورس می­‌شود

مدیرعامل شرکت گلستان از بررسی طرح حضور در بازار سرمایه توسط معاونت طرح و برنامه هلدینگ گلستان برای حضور قریب الوقوع در بورس ، خبر داد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از روزنامه­ دنیای اقتصاد، در روزهایی که شاخص کل بورس وارد فرایندی نزولی شده است و گزارش‌های معدودی از عرضه اولیه‌ جدید بورسی به گوش می­‌رسد، شرکت «گلستان» اعلام کرده است که در مرحله بررسی و برنامه­‌ریزی برای ورود به بازار سرمایه در آینده نزدیک قرار دارد.

مهدی قیومی، مدیرعامل شرکت گلستان همچنین از توسعه خطوط تولید و ارتقای زیرساختی این هلدینگ خبر داده و گفته است: «این شرکت در راستای طرح‌های توسعه‌ای خود در آینده قصد دارد ارتقای ظرفیت‌های تولیدی و ارتقای ماشین‌آلات را در دستور کار خود قرار دهد. این شرکت در حوزه فروش جهش مناسبی ایجاد کرده است و به همین دلیل قصد دارد ظرفیت‌های تولید را نیز ارتقا دهد.»

وی طی این گفت­گو با دنیای اقتصاد پیرامون حضور این شرکت در بورس و توسعه مالی آن تصریح کرده است، این طرح در معاونت طرح و برنامه هلدینگ مراحل بررسی خود را می‌گذراند تا گلستان در آینده بتواند در بورس حضور پیدا کند. همچنین هلدینگ گلستان توسعه عملیات فروش از طریق توسعه حوزه‌های فروش را در دستور کار خود قرار داده است و مدیران آن قصد دارند نمایندگی‌های فروش را به ۱۲۰ هزار واحد برسانند.

منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا