اخبار

افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی نماد آریا به تصویب رسید

طبق اعلام مدیرعامل شرکت شرکت پليمر آریا ساسول، افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی نماد آریا از محل سود انباشته به تصویب هیئت ‌مدیره این شرکت رسیده است.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از روزنامه‌ی دنیای اقتصاد، امیرحسین بحرینی، مدیرعامل شرکت پلیمرآریاساسول گفت: افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی نماد آریا از محل سود انباشته به تصویب هیات ‌مدیره این شرکت رسید.

بحرینی افزود: از آنجا که اجرای سریع پروژه احداث واحد ۳۰۰ هزار تنی پلی‌اتیلن جدید اهمیت فراوانی دارد، افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از محل سود انباشته در دستور کار قرار گرفت تا سرمایه شرکت از مبلغ ۴۵۸ به ۹۱۶ میلیارد تومان افزایش یابد و بخشی از منابع مورد نیاز برای طرح توسعه از این طریق تامین شود.

‎وی در خصوص مراحل افزایش سرمایه توضیح داد: اجرایی شدن افزایش سرمایه مراحلی دارد و منوط به تایید سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت است که امید می‌رود در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه برسد.

طبق گفته‌ی مدیرعامل این شرکت، بعد از انتخاب پیمانکار EPCC طرح توسعه احداث واحد جدید پلی‌اتیلن و امضای قرارداد در شهریورماه سال جاری، عملیات اجرایی این پروژه رسماً شروع شده است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نیمه‌ی دوم سال ۱۴۰۱، شاهد اتمام پروژه خواهیم بود.

منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا