اخبار

از سهام تمام صنایع حمایت می‌شود

مدیر عامل بورس تهران ضمن اعلام حمایت از تمام صنایع که تاکنون در بورس مورد حمایت قرار نگرفته‌اند، از تغییر شرایط شاخص در پی حمایت‌های بیشتر سخن گفت.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد، علی صحرایی، مدیر عامل بورس تهران در انتهای چهارمین نشست با مدیران ارشد حقوقی اعلام کرد، « در این جلسات، حمایت از سهامداران در اولویت است و قصد نداریم تنها از چند نماد خاص حمایت کنیم. بر همین اساس حمایت از تمام صنایع طی روزهای آینده در دستور کار قرار دارد. »

وی با بیان این مطلب در ادامه افزود: « شرکت بورس، این سلسله جلسات حمایتی با مدیران ارشد حقوقی را تا هر زمان که نیاز باشد ادامه خواهد داد. آن‌چه که در حال حاضر مشکل بازار است، مسئله نقدشوندگی است و دلیل تشکیل این جلسات همین موضوع است. سهامداران منتظر اخبار خوش باشند. حمایت از تمام صنایعی که تاکنون مورد حمایت قرار نگرفته‌اند در روزهای آینده در دستور کار بورس قرار دارد. »

صحرایی در مورد وضعیت شاخص بورس نیز اظهار کرد: « شاخص بورس به گونه‌ای طراحی شده است که برخی از نمادها تاثیرات چشم‌گیرتری بر آن دارند. اما در پی حمایت‌های بیشتر، این شرایط تغییر خواهد کرد. توصیه ما به سهامداران این است که ابتدا سهام موردنظر خود را کاملا بررسی و سپس اقدام به خرید کنند و توجهی به اخبار مجازی و شایعات منتشرشده نداشته باشند. »

منبع
دنیای اقتصاد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا