اخبار

اختلال سامانه آگاه همچنان پابرجاست

هرچند تا پیش از آغاز به کار بازار سهام دوشنبه (نهم تیر) و دقایق ابتدایی بازار به نظر می‌رسید که اختلال سامانه معاملاتی آگاه رفع شده و به حالت عادی برگشته اما مجددا وضعیت این سامانه دچار اختلالاتی شده که واکنش‌های متعدد سهامداران را به همراه داشته است.

به گزارش اخبار بورس، سامانه کارگزاری آگاه هفته گذشته به دلیل « مشکلات سخت افزاری » با اختلال و قطعی روبه‌رو شد و مسئولان این کارگزاری اعلام کردند که طی تعطیلی بازار در روزهای آخر هفته، تجهیزات مورد نیاز را خریداری و جایگزین خواهند کرد و مشکل این سامانه تا شنبه که نخستین روز معاملاتی بازار بورس در هفته جاری بود، رفع خواهد شد اما اختلال این سامانه همچنان پابرجاست و سهامداران برای معاملات خود هنوز با مشکلات زیادی مواجه هستند.

به گزارش پایگاه خبری تجارت نیوز، کارگزاری آگاه در تازه‌ترین پیام خود درباره اختلالات امروز (دوشنبه) توضیح داده است که این اختلالات مربوط به سامانه معاملاتی بورس است.

در این پیام آمده است، « کاربران گرامی، به استحضار می رسانیم شاهد اختلالاتی در هسته معاملات بورس هستیم. مشکلات احتمالی رخ داده، توسط همکاران ما در حال بررسی و پیگیریست. از صبوری شما تا رفع این موارد سپاسگزاریم ».

این در حالی است که کاربران سامانه معاملاتی آگاه از مشکلات پیش آمده و خساراتی که از اختلالات اخیر متحمل شده‌اند، بسیر ناراضی و به این شرایط معترض هستند.

کارگزاری آگاه پیشتر دلیل مشکلات فنی این سامانه را افزایش چشمگیر حجم کاربران و ناکافی بودن امکانات زیرساختی برای پاسخگویی به این تعداد کاربر عنوان کرده بود.

منبع
تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا