اخبار

حضور ۵ شرکت سرمایه­ گذاری استانی جدید در بورس

آذربایجان غربی، اردبیل، یزد، بوشهر و کرمانشاه، پنج شرکت سرمایه­ گذاری استانی جدیدی هستند که در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شدند.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، پنج شرکت سرمایه­ گذاری استانی جدید در بورس تهران درج شدند. این پنج شرکت شامل شرکت سرمایه‌گذاری استان آذربایجان غربی، اردبیل، یزد، بوشهر و کرمانشاه هستند که به عنوان ۱۹ تا بیست و سومین شرکت سرمایه­‌گذاری استانی در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شده‌اند.

طی موافقتی که از جانب هیئت پذیرش صورت گرفت، شرکت سرمایه­‌گذاری استان آذربایجان غربی از تاریخ ۲۵ شهریور با نماد “وساغربی” در پلاک ۵۶۷ و در گروه سرمایه­ گذاری­‌ها با سرمایه ۱۵.۸ هزار میلیارد تومان به عنوان نوزدهمین شرکت سرمایه­‌گذاری استانی در فهرست نرخ ­های بازار دوم بورس تهران درج شد.

همچنین شرکت سرمایه­‌گذاری استان اردبیل از ۲۵ شهریور با نماد “وساربیل” در پلاک ۵۶۸ و در گروه سرمایه­ گذاری­‌ها با سرمایه ۶.۳ هزار میلیارد تومان به عنوان بیستمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی در فهرست نرخ­ های بازار دوم بورس تهران درج شد.

شرکت سرمایه­‌گذاری استان یزد نیز از ۲۵ شهریور با نماد “وسیزد” به عنوان بیست و یکمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی در پلاک ۵۶۹ و در گروه سرمایه­‌گذاری­‌ها با سرمایه ۵.۹ هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ ­های بازار دوم بورس تهران درج شد.

در این میان، شرکت سرمایه­ گذاری استان بوشهر هم از ۲۵ شهریور با نماد “وسبوشهر” به عنوان بیست و دومین شرکت سرمایه‌گذاری استانی در پلاک ۵۷۰ و در گروه سرمایه­‌گذاری­‌ها با سرمایه ۴.۸ هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ­ های بازار دوم بورس تهران درج شد.

شرکت سرمایه­ گذاری استان کرمانشاه هم از ۲۵ شهریور با نماد “وسکرشا” به عنوان بیست و سومین شرکت سرمایه‌گذاری استانی در پلاک ۵۷۱ و در گروه سرمایه­‌گذاری­‌ها با سرمایه ۸.۵ هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ ­های بازار دوم بورس تهران درج شد.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا