اخبار

دو شرکت جدید سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت بازگشایی می‌شوند

طبق اعلام بورس تهران، دو شرکت جدید سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت آماده‌ی بازگشایی با سرمایه ۳۵ تا ۲۶.۳ هزار میلیارد تومانی در بورس هستند.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، بورس تهران اعلام کرد که دو شرکت جدید سرمایه‌گذاری استانی به زودی در بورس گشایش خواهند شد. این دو شرکت به عنوان بیست و یکمین و بیست و دومین شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت با سرمایه ۳۵ و ۲۶.۳ هزار میلیارد تومانی اکنون آماده گشایش هستند.

طبق این گزارش، شرکت سرمایه‌گذاری استان خراسان رضوی سهام عدالت با نماد وسرضوی، دوشنبه ۱۰ آذر برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس تهران آماده انجام معامله خواهد بود. این شرکت با سرمایه‌ای ۳۵ هزار میلیارد تومانی وارد بورس خواهد شد.

شرکت بعدی که به عنوان بیست و دومین شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت درج و آماده‌ی گشایش شده است، شرکت سرمایه‌گذاری فارس با نماد وسفارس است. این شرکت دوشنبه ۱۰ آذر برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس تهران آماده انجام معامله خواهد بود. سرمایه این شرکت ۲۶.۳ میلیارد تومان است.

سرمایه‌ی جدید ثبت شده‌ی این شرکت‌ها طبق پرتفوی یک تیرماه تعیین شده است و به دنبال افزایش قیمت سهام شرکت‌های موجود در پرتفوی، با افزایش دارایی‌ها همراه بوده‌اند. لازم به ذکر است که سهام‌داران فعلی باید برای مشخص کردن کارگزار ناظر اقدام کنند.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا