اخبار

دو شرکت جدید درخواست عرضه اولیه دادند

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، دو شرکت پتروشیمی اروند و کیمیا تک با ارسال درخواست عرضه اولیه خود وارد فهرست عرضه اولیه‌های جدید شدند.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری تجارت‌نیوز، بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده ورود شرکت‌های جدید به بازار سهام، دو شرکت پتروشیمی اروند و کیمیا تک با ارسال درخواست عرضه اولیه خود وارد فهرست عرضه اولیه‌های جدید شدند. طبق این اطاعات شرکت پتروشیمی اروند به عنوان بزرگترین تولید کننده پی‌وی‌سی جهان و شرکت کیمیا تک به عنوان یکی از شرکت‌های فعال حوزه دارویی و آرایشی و بهداشتی، به زودی در بورس عرضه می‌شوند.

جعفر ربیعی، مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس در خصوص عرضه اولیه پتروشیمی اروند در بازار بورس گفت: پیش از این هلدینگ خلیج فارس چهار مجتمع زیرمجموعه خود نظیر پتروشیمی پارس، تندگویان، بوعلی و آریا ساسول را در بورس عرضه کرده و اکنون آمادگی دارد که سهام پتروشیمی اروند که یکی از شرکت‌های فعال و موثر در صنعت پتروشیمی کشور است، در بورس عرضه شود.

همچنین شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی آریان کیمیا تک تحت نماد کیمیاتک در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است. این شرکت تولیدکننده‌ی محصولات برند مای در ایران است و از جمله سهامداران عمده‌ی آن، می‌توان به گروه صنعتی گلرنگ، پاکشو و مدیریت کوروش اشاره کرد.

منبع
تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا