اخبار

رایتل برای عرضه اولیه منتظر شستا است

مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی رایتل از عرضه اولیه آن خبر داد و تاکید کرد که با تایید شستا رایتل وارد بورس شده و امید است که عرضه اولیه آن تا پایان سال محقق شود.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری نود اقتصادی، یاسر رضاخواه، مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی رایتل با بیان اینکه رایتل از سه سال گذشته برای ورود به بازار بورس برنامه‌ریزی کرده بود، گفت: به دلیل اینکه رایتل سودآور نبود، تحقق این مهم به تعویق می‌افتاد.

یاسرخواه تصریح کرد: با تاکید دولت به عرضه تمام شرکت‌های دولتی در بورس و با توجه به اینکه در سال ۹۸ رایتل به سودآوری رسید، برنامه بسیار فشرده‌ای اجرا شد و اکنون رایتل در آخرین مرحله عرضه در بازار سرمایه قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های ادغام شرکت‌ها و ارایه صورت‌های مالی تجمیعی انجام شده است، خاطرنشان کرد: در آخرین قدم، صورت‌های مالی ۱۰ ماهه تقدیم حسابرس مجموعه شد که با تایید شستا در چند روز آینده عملاً کلیه اقدامات برای ورود رایتل به بازار سرمایه انجام شود تا در اولین جلسه هیات پذیرش بورس، رایتل تعیین تکلیف شود.

مدیرعامل رایتل با بیان اینکه امید می‌رود عرضه اولیه رایتل تا پایان سال انجام شود، اضافه کرد: رایتل برنامه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای بلندمدت (۳ تا ۴ سال) برای توسعه شبکه دارد.

وی با اشاره به اینکه اولین و بزرگترین برنامه، تکمیل پوشش شبکه و دومین برنامه نیز ارتقای شبکه به نسل پنجم است، اظهار کرد: پیشگامی در نسل پنجم در دستور کار قرار دارد تا بهره لازم برای افزایش تعداد مشترکین و گرفتن سهم از بازار مناسب را پیدا کند.

منبع
نود اقتصادی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا