اخبار

بانک رفاه و سه شرکت بورسی مجوز افزایش سرمایه دریافت کردند

سه شرکت بورسی و بانک رفاه کارگران مجوز افزایش سرمایه از سازمان بورس و اوراق بهادار را دریافت کردند.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، بانک رفاه کارگران و سه شرکت‌ بورسی چدن سازان، پگاه گیلان و فولاد آلیاژی ایران به ترتیب مجوز افزایش سرمایه ۷۲۶، ۴۰۸، ۶۸ و ۲۰ درصدی را از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران را دریافت کردند. این سه شرکت بورسی و بانک رفاه، آماده برگزاری مجمع فوق‌العاده نیز شدند.

ورفاه از ۲.۳ به ۱۹.۲ هزار میلیارد تومان افزایش سرمایه خواهد داد. در راستای تحقق افزایش سرمایه بانک رفاه، ۱۰.۲ هزار میلیارد تومان از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها تامین و ۶.۶ هزار میلیارد تومان دیگر نیز از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران اعمال و صرف اصلاح ساختار مالی می‌شود.

سرمایه فعلی نماد چدن نیز از ۱۷۰ به ۸۶۲.۹ میلیارد تومان می‌رسد. این شرکت بورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها تامین مالی خواهد شد تا قادر به اصلاح ساختار مالی شود.

نماد غگیلا در نظر دارد تا سرمایه فعلی خود را از ۲۰ به ۳۳.۶ میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت فرابورسی نیز از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و برای اصلاح ساختار مالی خواهد بود.

افزایش سرمایه برای نماد فولاژ نیز از یک به ۱.۲ هزار میلیارد تومان خواهد بود. این شرکت بورسی از محل سود انباشته و برای اصلاح ساختار مالی و جبران مخارج سرمایه‌گذاری‌های انجام شده، تامین مالی می‌شود.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا