اخبار

بازارگردانی شراز و ۴ نماد دیگر امروز و فردا آغاز می‌شود

عملیات بازارگردانی پالایشگاه شیراز با نماد شراز به همراه سه شرکت فرابورسی دیگر از امروز و فردا آغاز می‌شود.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام محمد صادق غزنوی، مدیر عملیات بازار شرکت فرابورس، عملیات بازارگردانی پالایشگاه شیراز با نماد شراز به همراه سه شرکت فرابورسی دیگر با دامنه مظنه ۲ و ۳ درصدی، حداقل معاملات روزانه و سفارش انباشته طی امروز و فردا آغاز می‌شود.

بازارگردانی وملل

بنا بر اعلام غزنوی، به دنبال مجوز فعالیت و درخواست تأمین سرمایه کاردان مبنی بر بازارگردانی سهام موسسه اعتباری ملل، بازارگردانی این شرکت بورسی از روز شنبه ۶ دی و با استفاده از روش مبتنی بر حراج آغاز می‌شود. موسسه اعتباری ملل با نماد معاملاتی وملل در بازار دوم فرابورس ایران فعال است.

بازارگردانی شراز

طبق این گزارش بازارگردانی شرکت پالایش نفت شیراز که با نماد شراز در بازار دوم فرابورس ایران فعال است، از روز یکشنبه ۷ دی و با استفاده از روش مبتنی بر حراج آغاز می‌شود. این بازارگردانی پیرو مجوز فعالیت و درخواست صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی مهرگان مبنی بر بازارگردانی سهام پالایشگاه شیراز انجام می‌شود.

بازارگردانی کپرور

بعد از صدور مجوز فعالیت و درخواست از صندوق اختصاصی بازارگردانی ارزش آفرین صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر بازارگردانی سهام شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس، بازارگردانی این شرکت که با نماد کپرور در بازار دوم فرابورس فعال است، از یکشنبه ۷ آذر و با استفاده از روش مبتنی بر حراج آغاز می‌شود.

بازارگردانی چخزر

همچنین شرکت چوب خزر کاسپین که در بازار دوم فرابورس ایران با نماد چخزر فعال است، با استفاده از روش مبتنی بر حراج از یکشنبه ۷ دی شاهد آغاز فرایند بازارگردانی خود خواهد بود. بازارگردانی این نماد پیرو مجوز فعالیت و درخواست صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی صبا گستر نفت و گاز تأمین انجام می‌شود.

بازارگردانی لخانه

لوازم خانگی پارس نیز که با نماد معاملاتی لخانه در تابلو زرد بازار پایه درج شده است، بازارگردانی سهام خود را با استفاده از روش مبتنی بر حراج و از یکشنبه ۷ دی آغاز می‌کند. بازارگردانی لخانه به دنبال مجوز فعالیت و درخواست صندوق سرمایه‌گذاری بازارگردانی صبا گستر نفت و گاز تامین انجام خواهد شد.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا