تحلیلتحلیل تکنیکالتحلیل سهام

تحلیل تکنیکال جوین، خفنر و شکام | ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال نمادهای جوین، خفنر و شکام نشان می‌دهد که به تارگت‌های تعیین شده، رسیده‌اند. حجم معاملات جوین از سقف تاریخی عبور کرد و خفنر و شکام نیز در انتظار تارگت بعدی هستند.

به گزارش توان تحلیل، تحلیل تکنیکال شرکت کشت و صنعت جوین با نماد جوین نشان می‌دهد که قیمت نماد جوین در بالای ۵۶۰ تومان تثبیت شده است؛ پیش‌تر در تحلیل تکنیکال جوین که ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ در توان تحلیل منتشر کردیم، اشاره کردیم که در صورت تثبیت قیمت بالای ۵۶۰ تومان، باید منتظر تارگت ۱۱۰۰ تومانی باشیم؛ حالا در شرایط فعلی با تایید حجم معاملات و عبور از سقف تاریخی شاهد تثبیت این سهم بالای ۵۶۰ تومان هستیم. قیمت این سهم در زمان نگارش این متن روی عدد ۶۳۳ تومان است. این شرکت بزرگ‌ترین ظرفیت تولید شکر در ایران را دارد و وضعیت بنیادی مناسبی دارد.

تحلیل تکنیکال جوین
نمودار هفتگی لگاریتمی جوین
برای مشاهده در سایز بزرگ‌تر، بر روی عکس کلیک کنید.

در رابطه با سهام خفنر (فنرسازی خاور) نیز، امروز شاهد رسیدن قیمت این سهم به محدوده ۱۳۰۰ تومانی بودیم. قبلا در تحلیل ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ این سهام، پیش‌بینی کرده بودیم در صورت کلوز هفتگی بالای ۱۱۶۰ تومان پتانسیل رشد قیمت خفنر تا سقف کانال وجود دارد. با توجه به تحلیل تکنیکال قیمت خفنر امروز، ۱۶ فروردین ۱۴۰۲، شاهد این هستیم که خفنر اکنون با اولین مقاومت (۱۳۰۰ تومان) خود مواجه شده است. در صورت عبور از این مقاومت، تارگت بعدی ۲۵۰۰ تومان است.

تحلیل تکنیکال خفنر
نمودار هفتگی لگارتیمی خفنر
برای مشاهده در سایز بزرگ‌تر، بر روی عکس کلیک کنید.

براساس تحلیل تکنیکال شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز با نماد شکام، تارگت اولیه این نماد ۸۲۰ تومان بود که با توجه به شرایط مناسب بنیاد سهم به تارگت خود رسید. انتظار می‌رفت که این قیمت سهام شکام تا ۱۰۰۰ تومان رشد کند که حال به ۱۰۵۰ تومان رسیده است. تارگت بعدی این نماد، ۱۲۶۰ تومان است. عرضه‌های بازارگردان‌های این شرکت در جهت تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌های توسعه‌ای بوده که در بلندمدت منافعی به همراه خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال شکام
نمودار لگاریتمی هفتگی شکام
برای مشاهده در سایز بزرگ‌تر، بر روی عکس کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا