اخبار

عملکرد بورس در هفته چهارم دی / سود سهامداران برای دومین هفته متوالی ۶ درصد افت کرد

عملکرد بورس هفته چهارم دی به نحوی بود که در پایان معاملات آن سود سهامداران برای دومین هفته متوالی افت ۶ درصدی را تجربه کرد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری تجارت نیوز، عملکرد بورس در هفته چهارم دی درخشان نبود و سهامداران برای یک هفته دیگر با افت ۶ درصدی ارزش سهام خود مواجه شدند. شاخص کل در هفته منتهی به ۲۶ دی با افتی بیش از ۸۱ هزار واحد در سطح یک میلیون و ۲۲۹ هزار واحدی قرار گرفت تا بورس یک هفته‌ی دیگر را هم منفی به پایان برساند.

در هفته چهارم دی، میانگین ارزش معاملات روزانه بورس بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان بود. شاخص کل هم‌وزن و فرابورس نیز به ترتیب بیش از یک درصد و بیش از ۳ درصد افت کردند. در هفته سپری شده، نمادهای شاخص‌ساز با افزایش چشمگیر عرضه مواجه شدند. اکثر نمادهای شاخص‌ساز در روزهای پایانی معاملات هفته با صف فروش همراه بودند. نماد شستا اما توانست معاملات موفقی داشته باشد و روز چهارشنبه، ۲۴ دی صف خرید شد.

در دقایق پایانی آخرین روز معاملات هفته، صف‌های فروش اکثر نمادهای بزرگ جمع‌آوری شد. لازم به ذکر است که معاملات بازار سهام هفته منتهی به ۲۶ دی در حالی به کار خود پایان داد که شاخص کل بورس هفته سوم دی نیز افتی ۶ درصدی را تجربه کرده بود.

منبع
تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا