اخبار

سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی تعلق نمی‌گیرد

طبق اعلام رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران واگذاری ۲ درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی منتفی شده است.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگران جوان، علی دهقان‌کیا، رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران در رابطه با آخرین اخبار از واگذاری سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی به بازنشستگان این سازمان گفت: پیشنهاد واگذاری ۲ درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی به وزیر کار و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی داده شد.

دهقان‌کیا ضمن اشاره به این که این طرح با مخالفت سازمان و وزیر کار مواجه شده است، گفت: متاسفانه به دلیل اینکه در سال ۸۳ اصلاح ساختار صورت گرفت، مدیریت سازمان تامین اجتماعی به دست دولت افتاد. به همین منظور دولت در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی در پایان طی توضیحاتی بیش‌تر گفت: در سال ۸۶ نیز تغییراتی در ساختار تامین اجتماعی ایجاد شد که ساختار هیئت امنا به این صورت شد که ۶ نماینده دولتی و ۳ نماینده کارگر، کارفرما و انجمن‌های صنفی باشند. به همین دلیل اداره تامین اجتماعی عملا به دست دولت است و اجازه اجرای چنین طرح‌هایی را نمی‌دهند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا