اخبار

بیش از ۲۱۰ هزار نفر سفارش فروش سهام عدالت را لغو کردند

طبق اعلام رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت تا به حال بیش از ۲۱۰ هزار نفر اقدام به لغو سفارش فروش سهام عدالت کردند.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، عسکر توکلی، رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت ضمن بیان این که برای لغو سفارش فروش لزومی به مراجعه‌ی حضوری به دفاتر پیشخوان و کارگزاری‌ها نیست، در رابطه با کسانی که اقدام به لغو سفارش فروش کردند، گفت: تاکنون بیش از ۲۱۰ هزار نفر سفارش فروش سهام عدالت را لغو کردند.

عسکر توکلی در ادامه اظهار داشت: سهام شرکت سرمایه‌گذاری مازندران وارد بورس شد که باتوجه به شرایط موجود به مردم توصیه می‌شود از فروش سهام پرهیز کنند. موضوع مهم دیگر اینکه در روزهای تشدید ویروس کرونا و اجرای محدودیت تردد، مردم درگیر حضور در دفاتر پیشخوان و مراجعه به کارگزاری پذیرفته شوند.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت همچنین گفت: تجمع مردم در دفاتر پیشخوان نگران‌کننده است و اصلا در چنین شرایطی لزومی ندارد درحالی‌که برخی سهامداران تصور می‌کنند اگر به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند، وضعیت بهتر می‌شود. اغلب سهامداران مسن هستند و با اطلاعات کم، حضور آنان در دفاتر پیشخوان نگران‌کننده است.

توکلی همچنین اعلام کرد که امکان لغو سفارش فروش همچنان پابرجاست و توضیح داد: اگر مردم عجله نکنند و صف فروش ایجاد نشود، سهام عدالت به قیمت واقعی برمی‌گردد و شرایط خوبی برای آن‌ها پیش‌بینی می‌شود.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا