اخبار

جلسه فوری حقوقی‌ها برگزار شد

رئیس سازمان بورس اعلام کرد که نخستین درخواست برای تاسیس شرکت سهامی عام پروژه محور به سازمان ارسال شده است. از سویی دیگر خبرها حاکی از آن است که جلسه فوری حقوقی‌ها برگزار شده است اما نتیجه آن هنوز اعلام نشده است.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری تجارت نیوز، حسن قالیباف اصل، رییس سازمان بورس اعلام کرد، نخستین درخواست برای تاسیس شرکت سهامی عام پروژه محور به سازمان ارسال شد و تاسیس این شرکت‌ها در راستای تامین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری به تصویب رسید.

علاوه بر این، آرزو ترکتاز، خبرنگار حوزه بورس در توییتی خبر از جلسه فوری حقوقی‌ها داد و نوشت: «هم‌اکنون جلسه‌ای با بیش از ۵۰ مدیر ارشد شرکت‌های بزرگ حقوقی فعال در بازار سرمایه در شرکت بورس برای برون‌رفت از شرایط فعلی در حال برگزاری است. »

این درحالی است که محمد خبری‌زاد، کارشناس بازار سرمایه هم در توییتی نوشته است: «انتقاد از فروش‌های حقوقی‌ها در بازار سرمایه زیاد شده است. اما آمارها نشان می‌دهد که در روزهای منفی بازار و مخصوصا دیروز، فروش حقوقی زیاد نبوده است. ترس در بازار بین سهامداران، بیش از فروش حقوقی در این روزها کار را سخت کرده است. »

منبع
تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا