اخبار

معاملات کفپارس و بخشی از معاملات ۶ سهم دیگر ابطال شد

بنا بر تصمیم سازمان بورس، کلیه معاملات نماد کفپارس و بخشی از معاملات انجام شده در نمادهای شبندر، فولاد، تاصیکو، خساپا، شپدیس و پارسان در جلسه معاملاتی بازار بورس ۲۸ بهمن ابطال شد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، مدیریت عملیات بازار شرکت بورس بخشی از معاملات تعدادی از شرکت‌های حاضر در بورس را بدون ارائه توضیحی و بدون اعلام قبلی ابطال کرد و معاملات آن‌ها را تایید نکرد.

بخشی از معاملات پالایشگاه بندرعباس، فولاد مبارکه، سرمایه‌گذاری صدر تامین، سایپا، پتروشیمی پردیس و گسترش نفت و گاز پارسیان در جلسه معاملاتی ۲۸ بهمن نیز تایید نشد. بدین ترتیب، در جریان معاملات امروز بازار سهام، نمادهای شبندر، فولاد، تاصیکو، خساپا، شپدیس و پارسان به ترتیب با افت ۱.۴، ۱.۸، ۱.۹، ۱.۹، ۱.۷ و ۱.۸ درصدی قیمت سهام و صف فروش مواجه شدند.

مدیریت عملیات بازار شرکت بورس در اقدامی دیگر در بازار بورس ۲۸ بهمن، اعلام کرد که معاملات نماد کفپارس باطل شدند. بنابر این خبر، با توجه به وجود ظن دستکاری بازار یا استفاده از اطلاعات نهانی معاملات شرکت فرآورده‌های‌ نسوز پارس با نماد کفپارس، کلیه معاملات این نماد در امروز (سه شنبه ۲۸ بهمن) ابطال شد. نماد کفپارس همچنین جهت بررسی و رسیدگی بیشتر تا سه اسفند تعلیق شد. این شرکت با سرمایه اسمی ۱۶۱.۹ میلیارد تومانی در بازار دوم بورس حضور دارد.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا