اخبار

گلرنگ « صنعت غذای کورش » را عرضه اولیه می‌کند

معاون امور مالی و اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ از عرضه اولیه « صنعت غذایی کورش » در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس نیوز، علی ابراهیمی، معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ، با اشاره به عرضه‌های اولیه موفق این گروه و شرکت‌های زیر مجموعه آن گفت، « تفکر کلانی در گروه صنعتی گلرنگ وجود دارد که از بنیانگذار این گروه نشأت گرفته است و باید تلاش به گونه‌ای باشد که ارزش افزوده ایجاد شده و این ارزش بین تمامی افرادی که سهیم هستند تقسیم شود ». 

وی ادامه داد، « دیدگاه گروه طبق تقسیم سود منافع شکل گرفته و بر همین اساس در عرضه اولیه سودبری برای افرادی که سهم شرکت را دارا هستند، برای سودآوری در آینده فراهم شده است ».  

ابراهیمی به سهام عرضه شده در بورس اشاره و اظهار کرد، « خوشبختانه سهم‌های عرضه شده از جمله پاکشو، افق کوروش و پدیده شیمی قرن بر اساس دیدگاه پیشروی داشته و به زودی شاهد عرضه اولیه « صنعت غذایی کورش » که شرکت غذایی مجموعه است، خواهیم بود ».

معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ در خصوص گسترش فروشگاه‌ها در خارج از کشور عنوان کرد، « در کل دنیا فروشگاه‌های زنجیره‌ای درصد بزرگی از بازار کالا‌های تند مصرف (FMCG) را پوشش داده که در برخی کشور‌ها پوششی ۶۰ تا ۸۵ درصدی داشته، اما در ایران این آمار کمتر از ۱۵ درصد ثبت شده که نشان از فرصت زیاد برای گسترش فروشگاه‌های زنجیره‌ای دارد ». 

وی افزود، « افق کوروش نیز به عنوان بزرگترین شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای از این فرصت استفاده خواهد کرد تا سهم خوبی از بازار را کسب کند ». 

ابراهیمی در پایان برنامه‌های شرکت را نسبت به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در حال پیشرفت و رو به جلو دانست و گفت، « فرهنگی در مجموعه وجود دارد که اگر جایی فکر کنیم به سقف موفقیت رسیده ایم، پایان کار است به همین دلیل همواره گام‌های بلندتری در پیش رو برنامه‌ریزی خواهد شد ».

منبع
بورس نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا