اخبار

گزارش‌ عملکرد ۹ ماهه؛ فولاد، خساپا و افق مطلوب ظاهر شدند

گزارش‌ عملکرد ۹ ماهه شرکت‌های بورسی بیانگر آن است که فولاد، خساپا و افق با بهبود و افزایش درآمد همراه بوده‌اند.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از روزنامه‌ی دنیای اقتصاد، با توجه به گزارش‌ عملکرد ۹ ماهه شرکت‌های افق کوروش، فولاد مبارکه و سایپا، این شرکت‌ها با افزایش درآمد و سود همراه بوده‌اند.

بنا بر این گزارش، شرکت فولاد مبارکه که با نماد فولاد در بازار بورس فعال است، توانسته با رشد ۱۶۷ درصدی فروش محصولات خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته، عملکرد قابل‌توجهی از خود به جای بگذارد. این شرکت توانسته است تنها در ماه گذشته ۷.۸ هزار میلیارد تومان فروش داشته باشد و به این ترتیب رکورد درآمد ماهانه‌ی خود را از زمان تأسیس بشکند.

شرکت سایپا نیز که با نماد خساپا در بازار سهام فعال است، توانسته است در یک ماه گذشته با سرمایه ۱۹.۵ هزار میلیارد تومانی، درآمدی ۱.۳ هزار میلیارد تومانی کسب کند. بنا بر گزارش عملکرد ۹ ماهه سایپا، طی این مدت ۹.۴ هزار میلیارد تومان درآمد برای این شرکت محقق شده است که نشان‌دهنده‌ی کاهش ۱۲ درصدی نسبت به سال گذشته است.

همچنین به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، بر اساس گزارش عملکرد ۹ ماهه شرکت افق کوروش که با نماد افق در بازار سهام فعال است، این شرکت توانسته است طی یک ماه و از محل فروش داخلی مواد شوینده، خوراکی، سبزیجات، لوازم منزل سبک، پروتئینی، پوشاک، غرفه‌ای و نوشیدنی درآمدی ۱.۵ هزار میلیارد تومانی کسب کند. طبق این گزارش، این شرکت توانسته است در عملکرد ۹ ماهه خود ۱۰.۵ هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کند که رشدی ۷۳ درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.

منبع
دنیای اقتصادبورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا