اخبار

بدهی فدراسیون فوتبال به شستا با ساختمان آن تسویه شد

طبق آخرین اطلاعات، پس از حواشی بسیار، بالاخره ساختمان فدراسیون فوتبال بابت بدهی دو میلیون یورویی دستمزد ویلموتس، رسماً به نام شستا شد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، سرنوشت بدهی دو میلیون یورویی فدراسیون فوتبال به شستا مشخص شد. با وجود این که پیش از این مسئولین فدراسیون فوتبال از حل و فصل این مناقشه و پرداخت بدهی خبر داده بودند، اما شستا پرداخت‌های مذکور را پس زد و در نهایت توانست در دادگاه طلب خود را با ساختمان این فدراسیون تسویه کند. در حال حاضر ساختمان فدراسیون به نام شستا خورده و حتی سند تک برگ آن هم صادر شده است.

پیش از این صادق درودگر، رئیس کمیته اقتصادی سازمان لیگ گفته بود که پول شستا پرداخت شده است. فدراسیون فوتبال قبلاً مدعی شده بود که با شستا به توافق رسیده است و به جای دو میلیون یورو ارز، به آنها ریال پرداخت می‌کند. حتی در این میان ادعای دیگری مطرح شد مبنی بر پرداخت این بدهی با ارز آبان ۹۸، یعنی یورو ۱۴ هزار تومانی، اما اکنون شاهد هستیم که هیچ‌کدام از این وعده‌ها تحقق نیافته است و در نهایت شستا موفق شده است به جای بدهی خود، ساختمان فدراسیون را مصادره کند.

طبق اعلام شرکت شستا، فدارسیون فوتبال باید به زودی تخلیه شود تا به فروش برسد. عزیزی خادم، رئیس این فدراسیون اخیرا اعلام کرد قرار است مقر فوتبال به آکادمی، جایی که کمپ تیم ملی هم نامیده می شود، منتقل شود.

منبع
خبرآنلاین

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا