اخبار

جزئیات افزایش سرمایه ۱۱۰۰ درصدی فاذر منتشر شد

شرکت آذرآب، در راستای دریافت مجوز افزایش سرمایه ۱۱۱۵ درصدی نماد فاذر، خبر از پیگیری رفع موارد مطروحه تامین مالی از تجدید ارزیابی طبقه ساختمان داد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، شرکت آذرآب که با نماد فاذر در بازار بورس فعال است، پس از صدور مجوز افزایش سرمایه ۱۱۱۵ درصدی خود توسط سازمان بورس، در رابطه با پیگیری هیئت مدیره برای رفع موارد مطروحه افزایش سرمایه ۶۴۶.۹ میلیارد تومانی از محل تجدید ارزیابی طبقه ساختمان و اقدام به انجام آن توضیح داد.

در همین رابطه، احمد قلعه‌بانی، رئیس هیئت مدیره شرکت آذرآل، در رابطه با افزایش سرمایه نماد فاذر گفت: طبق اطلاعیه سازمان، کل افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی طبقه ساختمان به مبلغ ۶۴۶.۹ میلیارد تومان در اختیار هیئت مدیره قرار گرفت تا پس از رفع موارد مطرح شده در مجوز افزایش سرمایه، با در نظر گرفتن مفاد تبصره یک اصلاحیه ماده ۱۰ آیین‌نامه اجرایی ماده ۱۴۹ قانون مالیات‌های مستقیم، اقدام به انجام افزایش سرمایه از این محل کند. لذا هیئت مدیره این شرکت پیگیر مرتفع کردن مورد مطرح شده است.

این شرکت پیش از این پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۹۲ درصدی داده بود اما مجوز افزایش سرمایه ۱۱۱۵ درصدی از سوی سازمان بورس، برای آن صادر شده بود. با این حساب، سرمایه فعلی این شرکت بورسی، از ۱۰۰ میلیارد تومان به ۱.۲ هزار میلیارد تومان خواهد رسید. این تامین مالی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و برای اصلاح ساختار مالی صرف می‌شود.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا