اخبار

فایرا و ۳ نماد بورسی دیگر افزایش سرمایه می‌دهند / برکت میزان افزایش سرمایه خود را اصلاح کرد

اطلاعیه‌های منتشر شده در کدال حاکی از آن است که افزایش سرمایه فایرا و سه نماد بورسی دیگر تایید شده است. نماد برکت نیز میزان افزایش سرمایه خود را اصلاح کرد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری تجارت نیوز، بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه اطلاع‌رسانی کدال، نمادهای فایرا، وبرق، امید و کپارس افزایش سرمایه در پیش دارند. برکت نیز اصلاحیه‌ای مبنی بر میزان افزایش سرمایه خود را منتشر کرده است.

شرکت آلومينيوم ايران با نماد معاملاتی فایرا، از مبلغ ۵,۱۹۷,۸۳۱ میلیون ریال به ۹,۶۲۹,۷۴۰ میلیون ریال (۴,۴۳۱,۹۰۹ میلیون ریال از محل سود انباشته) افزایش سرمایه می‌دهد.

افزایش سرمایه شرکت سرمايه‌گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوين با نماد معاملاتی وبرق  نیز از مبلغ ۱۱۷,۲۵۰ میلیون ریال به ۳۵۱,۷۵۰ میلیون ریال (۲۳۴,۵۰۰ میلیون ریال از محل سود انباشته) محقق خواهد شد.

پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۱۰ درصدی شرکت تامین سرمایه امید با نماد معاملاتی امید نیز توسط هیئت مدیره این شرکت به مجمع عمومی فوق‌العاده ارسال شد.

شرکت کاشی پارس نیز با نماد معاملاتی کپارس با انتشار اطلاعیه‌ای در سامانه اطلاع‌رسانی کدال، اظهار نظر حسابرس نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه ۱۴۴۶ درصدی خود را اعلام کرد.

شرکت گروه دارویی برکت که با نماد معاملاتی برکت در بورس فعال است نیز با انتشار اطلاعیه‌ای، میزان افزایش سرمایه خود را اصلاح و اعلام کرد که افزایش سرمایه شرکت گروه دارویی برکت ۲۶ درصد خواهد بود.

منبع
تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا