اخبار

افزایش سرمایه نمادهای چخز ، سبزوا و فارس در چه مرحله‌ای است؟

طبق اطلاعات منتشر شده در سامانه کدال ، افزایش سرمایه چخز در مجمع عمومی تأیید و افزایش سرمایه سبزوا انجام شد. نماد فارس نیز مجوز افزایش سرمایه‌ی ۱۰۰ درصدی گرفته است.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از روزنامه‌ی دنیای اقتصاد، طی برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت صنایع چوب خزر کاسپین با نماد چخز با حضور ۱۰۰ درصد سهامداران، افزایش سرمایه این شرکت مورد تأیید قرار گرفت. براساس رأی‌گیری به‌عمل‌آمده در جلسه مجمع عمومی این نماد، اعضا با افزایش سرمایه شرکت به مبلغ ۷۳ هزار میلیون ریال معادل ۵۷ درصد از محل سود انباشته و مطالبات و آورده نقدی موافقت کردند. باتوجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۳۹۸ شرکت، افزایش سرمایه فوق تا زمان برگزاری این مجمع نزد مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت خواهد رسید.

همچنین شرکت سیمان لار سبزوار با نماد سبزوا، ضمن افشای اطلاعات با اهمیت اعلام کرد که افزایش سرمایه شرکت فرعی شرکت بنیان بتن سبزوار(سهامی خاص) از مبلغ یک میلیون ریال به ۲۰۰،۰۰۰ میلیون ریال انجام شده است. تاریخ این رویداد ۲۷/ ۰۷/ ۱۳۹۹ بوده و نسبت به کل دارایی‌ها و نسبت به کل درآمد فروش در سال مالی قبل هنوز مشخص نیست.

همچنین به نقل از پایگاه خبری تجارت نیوز، صنايع پتروشيمي خليج فارس با نماد فارس نیز که از نمادهای شاخص‌ساز بازار سهام محسوب می‌شود، مجوز افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از محل سود انباشته و اندوخته گرفته است.

منبع
دنیای اقتصادتجارت نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا