اطلاعیه های کدال

افزایش سرمایه عالیس و واحیا به تایید هیئت مدیره رسید

افزایش سرمایه جدید شرکت بهار رز عالیس چناران با نماد عالیس و شرکت مجتمع صنایع و معادن احیا سپاهان با نماد واحیا (واحیاء) در سال ۱۴۰۲ به تایید هیئت مدیره رسید.

به گزارش توان تحلیل، براساس اطلاعات مندرج در سامانه کدال، افزایش سرمایه جدید ۲۰ درصدی شرکت بهار رز عالیس چناران با نماد عالیس و ۱۰۰ درصدی شرکت مجتمع صنایع و معادن احیا سپاهان با نماد واحیا (واحیاء) در سال ۱۴۰۲ به تایید هیئت مدیره رسید و برای تصمیم‌گیری به مجمع عمومی فوق‌العاده ارجاع داده شد.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۲,۵۰۰,۱۰۰ ریال به مبلغ ۳,۰۰۰,۱۲۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج وجه نقد شرکت که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی شرکت و جلوگیری از خروج نقدینگی که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است.

افزایش سرمایه عالیس
اطلاعیه افزایش سرمایه
برای مشاهده در سایز بزرگ‌تر، بر روی عکس کلیک کنید.
افزایش سرمایه واحیا
اطلاعیه افزایش سرمایه
برای مشاهده در سایز بزرگ‌تر، بر روی عکس کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا