اخبار

نمادهایی که بعد از ظهر امروز معامله می‌شوند

معامله نمادهای خودرو، خساپا، شستا و شش نماد بورسی دیگر امروز (۲۸ تیر) بعد از ظهر و پس از ساعت عادی بازار معامله می‌شوند.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، نماد خودرو، متعلق به شرکت ایران خودرو، خساپا، متعلق به سایپا، شستا، متعلق به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و همچنین شش نماد تازه وارد بورسی دیگر امروز هم پس از ساعت عادی بازار و در بعد از ظهر معامله خواهند شد.

تغییر زمان معامله سهم شرکت‌های پر تقاضا با هدف جلوگیری از اختلال در سامانه معاملات از سوی بورس تهران اجرا می‌شود.

علاوه بر خودرو، خساپا و شستا، سرمایه گذاری سیمان تامین (سیتا)، لیزینگ پارسیان (ولپارس)، پلیمر آریا ساسول (آریا)، لاستیک یزد (پیزد)، سرمایه گذاری پویا (وپویا) و رایان هم افزا (رافزا) نیز در فهرست نمادهایی قرار دارند که بعد از ظهر امروز معامله خواهند شد.

بر این اساس نماد خودرو از ساعت ۱۳:۴۵ الی ۱۴:۵۰ با دوره سفارش گیری از ساعت ۱۳:۴۵ الی ۱۳:۵۰، خساپا از ساعت ۱۳:۵۰ الی ۱۴:۵۵ با دوره سفارش گیری از ساعت ۱۳:۵۰ الی ۱۳:۵۵، شستا از ساعت ۱۲:۴۰ الی ۱۳:۴۵ با دوره سفارش گیری از ساعت ۱۲:۴۰ الی ۱۲:۴۵، سیتا از ساعت ۱۴ الی ۱۵ با دوره سفارش گیری از ساعت ۱۴ الی ۱۴:۵، ولپارس از ساعت ۱۴:۰ الی ۱۵:۰ با سفارش گیری از ساعت ۱۴:۰ الی ۱۴:۵ و آریا، پیزد، وپویا و رافزا تا اطلاع بعدی از ساعت ۱۲:۳۵ تا ۱۳:۳۰ و بدون برگزاری پیش گشایش معامله خواهند شد.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا