اخبار

۱۰۰ درصد سهام استقلال و پرسپولیس در فرابورس عرضه می‌شود

وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد، « مراحل مربوط به عرضه سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با سرعت و دقت در حال انجام است و ۱۰۰ درصد سهام دو باشگاه در فرابورس عرضه و به مردم واگذار می‌شود ».

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی پروین، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس حضور در ساختمان وزارت ورزش و جوانان، با مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان دیدار کرد.

وزیر ورزش و جوانان در این دیدار که با حضور سرپرست پرسپولیس انجام شد، توضیحاتی در خصوص مراحل خصوصی‌سازی و عرضه سهام استقلال و پرسپولیس ارائه کرد و گفت، مراحل مربوط به عرضه سهام دو باشگاه با سرعت و دقت در حال انجام است و طبق زمان‌بندی هیات عالی واگذاری انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص افزایش سرمایه دو باشگاه گفت، « دو ورزشگاه شهید درفشی‌فر و شهدای گمنام به پرسپولیس و کمپ مرحوم ناصر حجازی و شهید مرغوبکار به استقلال واگذار شد تا افزایش سرمایه مطلوب این دو باشگاه انجام شود ».

سلطانی فر یادآور شد، « این در حالیست که انجام امور مربوط به ثبت سند در حالت عادی بیش از دو سال زمان نیاز داشت ولی با تلاشی که انجام دادیم، این مسیر با سرعت طی شد و ثبت سند این ورزشگاه ها انجام گرفت ».

او همچنین اظهار کرد، وزارت ورزش و جوانان می‌توانست درصدی از سهام دو باشگاه را همچنان در اختیار داشته باشد ولی قرار بر واگذاری تمام و کمال این دو باشگاه بود که به این ترتیب ۱۰۰ درصد سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در فرابورس عرضه و به مردم واگذار می‌شود.

پروین، پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به صحبت‌های وزیر ورزش و جوانان در مورد خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت، « برای ما اثبات شده که برای واگذاری عزم جدی دارید. معتقدم خصوصی سازی، هر دو باشگاه را نجات می دهد. پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس قطعا در این مسیر شما را حمایت می کنند ».

منبع
تسنیم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا