با ما در ارتباط باشید

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. صفحات نمونه
  4. chevron_right
  5. با ما در ارتباط باشید

درباره ما

تیم توان تحلیل گروهی متشکل از متخصصان حوزه مالی است که با مطالعه و رصد بازارهای مالی، سعی در جهت بهبود راه کارهای سرمایه گذاری در تمامی بازار های مالی از قبیل سهام، فارکس، ارز دیجیتال، و …را دارد.

متخصصان ما در این حوزه، روزانه در حال تحلیل و آنالیز تمامی بازارهای مالی هستند تا مخاطبان ما بستری جامع و قابل اطمینان برای رصد داده‌های مورد نیاز خود داشته باشند.

همچنین برای آن دسته از مخاطبانی که علاقه‌مند به ورود به بازارهای مالی هستند تیم توان تحلیل تلاش نموده با تهیه محتواهای آموزشی، تحلیلی، گزارشی و داده‌های به روز نموداری تجربه سرمایه گذاری مطمئن تری را برای این عزیزان فراهم آورد.

توان تحلیل

سلب مسئولیت

وب سایت توان تحلیل طراحی شده تا به‌روزترین و معتبرترین داده‌های بازار سرمایه ایران و جهان را در اختیار کاربران قرار دهد. تیم توسعه وب سایت توان تحلیل تلاش کرده با استفاده از منابع اطلاعاتی دست اول و قابل اطمینان از بازار سرمایه، داده‌هایی دقیق و کاربردی ارائه دهد. به علاوه تیم جمع‌آوری دادۀ توان تحلیل، اطلاعات مندرج در سایت را از نظر اعتبار، صحت، دقت و کاستی بررسی می‌کند.

تحلیل‌های ارائه شده در وب سایت توان تحلیل صرفا جهت کمک تحلیلی به سرمایه گذاران وعلاقه مندان بوده و نباید مبنای خرید و فروش کاربران قرار گیرد و مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود در وب سایت ، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

تماس با ما

شما می توانید از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این قسمت نباید خالی باشد

شبکه های اجتماعی

Instagram
Telegram
YouTube

اطلاعات تماس

home

ایران ، تهران ، پونک

phone

۰۹۲۱۱۸۵۰۶۴۹

print

error: Alert: Content is protected !!